Kovo 11-oji

Lietuvos istorijoje daug gražių ir įsimintinų datų. Viena iš jų – Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Nuotolinis mokymasis nesutrukdė įdomiai ir išradingai paminėti šią datą. Visa prieššventinės dienos veikla buvo skirta mūsų šalies istorijai. 1-4 klasių  mokiniai aktyviai dalyvavo viktorinoje „Ką žinai apie savo šalį Lietuvą“, 2-3 klasės mokiniai ugdėsi taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius rašydami dailyraštį apie Lietuvos istoriją, pirmokai Lietuvai skyrė gražius spalvingus piešinius ir palinkėjimus.Daugiausia džiugių akimirkų mokiniams suteikė žaidimų mokymosi platforma „Kahoot“. Smagioje viktorinoje varžėsi ne tik mokiniai, bet ir tėveliai. Visi pagilinom žinias apie savo šalį ir  iš visos širdies pasveikinom Lietuvą.

Narteikių skyrius