Žaidimų diena

Vasaris – sveikatos mėnuo. Tad vasario 10 d. pradinių klasių mokytoja Roma Kanapeckienė ir fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė 4a klasės mokiniams suorganizavo netradicinę žaidimų dieną virtualioje erdvėje. Juk žaidimas vaikams pati geriausia laiko praleidimo forma. Žaidimai lavina vaiko protą, kūną ir sielą, todėl svarbu tiesiog leisti vaikams žaisti. Kokių tik žaidimų jie neišbandė! Pirmiausia buvo pamankštintos akytės. Vėliau sekė įvairūs pratimai – žaidimai „Namų lobio paieškos“. Tai labai geras būdas prasivalyti smegenis, fiziškai pajudėti. „Pajudėk ir pakrutėk“ metu emocijos, džiaugsmas ir juokas liejosi per kraštus. O pabaigoje buvo sužaistas linksmasis „karantinas“, atliekant įvairiausius fizinius pratimus. Pradinukai labai džiaugėsi, kad ir mokantis nuotoliniu būdu galima žaisti judriuosius žaidimus. Refleksijos metu mokiniai pasidalijo savo įspūdžiais, išsakė pastebėjimus apie veiklas, išreiškė savo nuomonę bei argumentus. Visi mokiniai vieningai tvirtino, kad buvo smagu, linksma, įdomu. Kuo daugiau panašių veiklų! Tikimės, kad ši netradicinė diena mažiesiems suteikė daug teigiamų emocijų ir skatino juos tarpusavyje gražiai bendrauti bei bendradarbiauti.

Fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė