JUDU – SVEIKAI GYVENU

Spalio 23 d. sporto salėje vyko sporto varžybos „Judu – sveikai gyvenu“, kuriose dalyvavo 5a ir 5b klasės mokinių komandos bei NVŠ būrelio „Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės“ nariai. Kiekviena komanda turėjo savo pavadinimą – 5a – „Mafijozai“; 5b – „Drugeliai“ ir NVŠ komanda – Piktieji vilkai“. Varžybų metu komandos atsakinėjo į parengtus įvairius sporto klausimus, kur reikėjo ne tik būti greitiems, bet ir pagalvoti visai komandai atsakant į paruoštus klausimus. Daug džiaugsmo ir emocijų sukėlė judriosios estafetės – „Ridenk kamuoliuką tarp bokštelių“, „skalbinių“ džiaustymas,  kamuoliuko varymas lazda, „sekretoriaus“ darbas – nešiojimas segtuvų tarp kojų. Varžybos užbaigtos linksma rungtimi – „Metas į namus“, kuomet visi nusimovė po vieną batą ir sudėjo į lanką. Po signalo bėgo iki lanko, ieškojo savo bato, tvarkingai jį apsiavę kuo greičiau visa komanda turėjo grįžti į savo vietas. Varžybos suteikė daug džiaugsmo ir gerų įspūdžių. Vaikai turėjo galimybę ne tik pasivaržyti, bet ir pabendrauti vienas su kitu, dirbant komandoje. Suskaičiavus galutinius taškus išaiškėjo ir nugalėtojai – tai 5b klasės komanda „Drugeliai“. Nugalėtojams įteikti šokoladiniai aukso medaliai ir asmeniniai prizai – domino žaidimai ir šokdynės.

Judėjimas – vaikams maloni ir džiugi veikla, stiprybės ir sveikatos šaltinis.

Fizinio ugdymo mokytoja – metodininkė Danguolė Venckuvienė