Europos egzamino rezultatai

Europos dienos proga, gegužės 8 d. organizuotame egzamine apie Europos Sąjungą savo žinias pasitikrino  mokiniai iš 546 Lietuvos mokyklų, tarp jų net 18 mūsų gimnazijos moksleivių. Klausimai buvo susiję su istorijos, politologijos, geografijos ir šiaip bendro išprusimo temomis. Geriausiai iš gimnazistų sekėsi IIb klasės mokiniui Tomui Bieliauskui. Po pirmojo turo pateko į pusfinalį, kur rungėsi 600 moksleivių iš visos Lietuvos. Ir čia laimės fortūna Tomui vėl nusišypsojo. Buvo pakviestas dalyvauti Europos egzamino finale birželio 1 dieną. „Europos egzamino“ finalas pirmą kartą vyko virtualiu būdu. Susirinkusius dalyvius pasveikino Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius. Dalyviams finalo metu reikėjo atsakyti į 20 klausimų, už kuriuos iš viso buvo galima surinkti 24 taškus. Finale Tomas užėmė 14 vietą. Tai puikus rezultatas. „Europos egzaminą“ globojo Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda.

Europos egzamino gimnazijoje organizatorė – ekonomikos mokytoja Danguolė Venckuvienė