DAROM-2020 IŠ NAMŲ

Kiekvienas iš mūsų namuose turime kampelį, kurį reikėtų sutvarkyt, bet  pasižiūrime ir pagalvojame, kad tai padarysime rytoj.  Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos mokiniai ir jų šeimos nariai nusprendė tuos kampelius prisiminti balandžio 23 – 25 dienomis. 5a klasės mokiniai inicijavo akciją „Darom“. Šios klasės mokiniai ne tik inicijavo, bet ir gausiai joje dalyvavo. Džiugu, kad prie jų prisijungė 1a, 2a, 3a, 4a, 4b, 6a, 6b, 7a, 8a, IIa ir IIIa klasių mokiniai.   Nuoširdus ačiū šių klasių vadovams, mokiniams ir tėveliams už palaikymą ir prisijungimą. Yra toks gražus posakis: „pradėk nuo savęs“.  Dėl karantino tradicine tapusi akcija „DAROM“  šiemet nevyko, bet niekas neuždraudė jos organizuoti iš namų. Džiugu, kad tėvai rado kampelių, kuriuos būtina buvo sutvarkyti ir tą padarė kartu su vaikais. Visai nesvarbu, ar mokiniai grėbė lapus, rinko ir rūšiavo šiukšles, kasė lysves, tvarkė gėlynus, ruošė namuose lauko poilsio erdves ar darė kitus darbus. Svarbiausia yra tai, kad po jų darbų dalis Lietuvos tapo gražesnė, jaukesnė. Mes jungiamės ir sakome visiems – Išvalykime Lietuvą kartu!

5a klasės auklėtoja Rita Karpavičienė

Visas akcijos “Darom-2020” nuotraukas galima rasti Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos Facebook puslapyje.