Pradinukai minėjo Valstybės atkūrimo dieną

Vasario 16-ajai -Valstybės atkūrimo dienai paminėti pradinėse klasėse vyko integruotos veiklos. Kartu su muzikos mokytoja mokinukai grojo ir dainavo daineles apie Lietuvą.

Pirmokai klijavo Lietuvos žemėlapį, piešė savo šalį, žinias tikrinosi atsakinėdami į viktorinos klausimus, rašė dailyraštį.

Antraklasiai spalvino pagrindinius Lietuvos simbolius – vėliavą, herbą, sprendė kryžiažodį, susipažino su mūsų šalies kaimynėmis, ieškojo žemėlapyje Lietuvos miestų, upių, patys žemėlapyje piešė miestų simbolius.

Trečiokai dailyraščiu rašė gražiausias mintis apie Lietuvą, sprendė kryžiažodžius, pynė trispalves širdeles.

Ketvirtų klasių mokiniai susibūrę komandomis atliko įvairias užduotis: pildė kryžiažodžius iš Lietuvos istorijos, naudodamiesi žemėlapiu matavo atstumus tarp miestų, pynė popierines širdeles, dainavo dainas apie Lietuvą.

Prasmingos šventės proga gimnazijos direktorius padėkos raštais apdovanojo I pusmetį didžiausią pažangą padariusius mokinius.

Pradinių klasių mokytojos