GERUMO ANGELAS

Gruodžio 13d. į gimnaziją nusileido kasmetinis,  jau penktasis ,,Gerumo angelas”. Tai popietė, kuomet aukciono būdu surinktais pinigais stengiamės padėti sergančiam gimnazijos bendruomenės nariui. Taip jau nutiko, kad šiemet tokio nebuvo,  tad nutarėme prisidėti prie ,,Mamų unijos“ iniciatyva statomų šeimos namų. Kaip ir buvo paminėta per renginį, vieną dieną tokia liga kaip vėžys atrodo tolima kažkur kažką užklupusi, o kitą dieną dieną ji gali būti visai šalia mūsų… Taigi renginio metu vyko aukcionas, kurio  metu surinkta 1285 eur.

Aukcione buvo parduota daugiau nei 20 darbų, kuriuos paruošė ,,Meninių projektų“ (vad.Laisvutė Razmienė), ,,Iš antrų rankų“ (vad. Vaida Garnytė) būreliai, II a klasės mokiniai su auklėtoja Ligita Bieliauskiene, taip pat savo kūrybos darbais prisidėjo būrelių vadovės Daiva Indulė, Jolanta Priedžiuvienė bei mokinių tėveliai, seneliai. Menine programa pasirūpino Laimutė Vaitkevičienė, Giedrius Gumbelevičius, Jolanta Preidžiuvienė, turėjome svečių ir ,,Vieversėlius“ (vad. Enrika Budrytė) bei Mikoliškio kultūros centro šokėjus (vad. Jolanta Preidžiuvienė).

Vaida Garnytė