Susitikimas su Arminu Vareika. Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti

Spalio 17 d. popietę gimnazistai mėgavosi itin smagiai savo gyvenimo istoriją pristačiusiu J. Kazickų šeimos fondo vykdomos programos „Jaunimas gali“ koordinatoriumi Arminu Vareika. Svečias savo pasakojimą pradėjo nuo to, kad jis taip pat kilęs iš mažo miestelio – Pumpėnų, kad gimnazijoje jam taip pat ne visos pamokos sekėsi itin gerai, bet viską gyvenime pasiekė degdamas didžiuliu noru pažinti, padėti ir patirti kuo daugiau. „Nuo kelionių Europoje iki JAV ir Zimbabvės, nuo susitikimų su NBA atstovais iki prezidento Valdo Adamkaus ir Jono Valančiūno, nuo seminarų vedimo mažuose miesteliuose iki tarptautinių mokymų ir bendradarbiavimo su Tautiniu Olimpiniu komitetu, nuo renginio vedimo mokykloje iki Siemens arenos, nuo mažų prie didelių darbų. Žingsnelis po žingsnelio, link tikslo. Kad ir kaip smagiai skambėtų šios patirtys, širdis iš džiaugsmo daužosi, kai nuvykstu į mažus miestelius ir galiu papasakoti jaunimui, kad vos prieš 8 metus buvau jūsų vietoje ir perduodamas savo patirtį,  įtraukdamas į įvairias organizacijas bei veiklas matau kaip jie pradeda patikėti, kad ir jie turi šansą. Jaunimas gali viską, tik reikia teisingo žmogaus, kuris jiems padėtų tuo patikėti. Kuo daugiau savęs atiduoti, negalvodamas apie atlygį, tai anksčiau ar vėliau  tas atlygis ateina. Kartais visai kita forma“, – sakė svečias. Mokiniai už atsakytus klausimus galėjo laimėti „Jaunimas gali“ marškinėlius. Po susitikimo Arminas pravedė ir treniruotę „Jaunimas gali“ komandai. Emocijos tryško per kraštus. Laikas praleistas kartu tikrai neprailgo ir  paliko gerus prisiminimus.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė – „Jaunimas gali“ komandos trenerė Danguolė Venckuvienė