SOLIDARUMO BĖGIMAS

Tai jau tradiciniu tapęs organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuojamas bėgimas, Lietuvoje  rengiamas 6-ąjį kartą. Solidarumo bėgime kasmet dalyvauja šimtai Lietuvos ugdymo įstaigų, o Solidarumo kilometrus bėga dešimtys tūkstančių vaikų. Bėgimu siekiama skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių. Solidarumo bėgimą globoja kadenciją baigusi LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Labai džiugu, kad mūsų gimnazija, nors ir negausiai, bet prisijungė prie šios visuotinės akcijos, kurią organizavo fizinio ugdymo mokytojai – Danguolė Venckuvienė ir Zenius Balčiauskas. Akcijoje dalyvavo 4-8, I-III klasių mokiniai. Iš viso 35 mokiniai. Dalyviai bėgo 1000 m atstumą. Arimantė Aleliūnaitė (III kl.) įveikė 1380 m, o Simas Gabalis (6a) ir Edvinas Bžėskis (5a) buvo patys ištvermingiausi, įveikę net 3680 m. Neabejojame, kad kartu su moksleiviais suorganizavome kūrybišką, smagų ir prasmingą renginį. Dalyviams buvo įteikti specialūs akcijos diplomai.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė