Šiltą rugsėjo 2-osios rytą mokiniai ir mokytojai skubėjo į pirmąjį susitikimą klasėse

Per vasarą pailsėję, vieni kitų pasiilgę jie dalinosi įspūdžiais, naujienomis, gera šventine nuotaika. Pirmoji pamoka netruko prabėgti ir visa gimnazijos bendruomenė išsirikiavo eisenai į Joniškėlio Švč. Trejybės bažnyčią. Po šventųjų mišių ir klebono Virgilijaus Liuimo palaiminimo visi sugrįžome į gimnazijos kiemą, kur tradiciškai Mokslo ir žinių šventę pradėjom sugiedodami „Tautišką giesmę”. Malonius sveikinimo žodžius mokiniams, jų tėveliams, mokytojams tarė gimnazijos direktorius Almantas Kanapeckas, Pasvalio rajono savivaldybės tarybos narys Igoris Malinauskas, Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Stanislovas Kiudis ir Joniškėlio miesto seniūnas Donatas Dilys. Visiems linkėta sėkmės, susikaupimo ir gražių akimirkų gimnazijoje. Seniūnas įteikė pirmokėliams Joniškėlio Respublikos pasus ir gimnazijai padovanojo kamuolių naujai įrengtai sporto aikštelei. Neužmiršti ir gimnazijos pirmūnai bei šauniausi mokiniai, kuriems buvo įteikti padėkos raštai, šauniausio mokinio sertifikatai.
Mokslo ir žinių dienos šventę užbaigėme gimnazijos himnu. Dar ilgai gimnazijoje aidėjo juokas, blyksėjo fotoaparatai, mokytojų rankose žydėjo rudeninės gėlės. Mokslo metai prasidėjo! Tikėkimės, kad jie mūsų gimnazijai bus puikūs!