Tarpklasinis tinklinio turnyras

Šiemet tarpklasiniame 7-8, I–III klasių tinklinio turnyre dalyvavo rekordinis komandų skaičius – 10. Tai rodo, koks populiarus šis žaidimas tarp mūsų gimnazijos mokinių ir kiek daug jaunuolių motyvuotai sportuoja laisvalaikiu. Varžybose nepabūgo dalyvauti ir jaunesni 7 klasių mokiniai . Turnyras vyko pusantro mėnesio. Visos varžybos buvo labai įdomios, kovingos, pilnos netikėtumų, emocijų, daugelyje prireikė trečio seto, kad būtų išaiškinta pergalė. Po varžybų maratono išaiškėjo komanda – nugalėtoja – IIIa klasė (16 taškų), kuriai atiteko pagrindinis turnyro prizas – tinklinio kamuoliai kiekvienam komandos žaidėjui. Nedaug nuo jų atsiliko IIa (15 taškų). Sveikiname turnyro nugalėtojus, prizininkus ir visus dalyvius.

Kūno kultūros mokytoja Danguolė Venckuvienė