Kai plunksna prabyla

Sausio 18 d. vyko pradinių klasių mokinių jaunųjų literatų konkursas „Kai plunksna prabyla“. Jame dalyvavo 3 skaitovės: 2 kl. mokinė Viktorija Pranskūnaitė (konkursui ją ruošė mokytoja Roma Kanapeckienė) bei 3 a klasės mokinės Žemyna Stanislovaitytė ir Mėja Pralinskaitė (joms pasiruošti padėjo mokytoja Daiva Norvaišienė). Mergaitės pristatė poezijos ir prozos kūrinius. Jų poetinio žodžio skambesio perteikimą vertino komisija: lietuvių k. ir literatūros mokytoja Darija Maslenikovienė ir pradinių klasių mokytoja Vaida Norvaišienė.

Už drąsą ir aktyvumą jaunosios skaitovės buvo apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Visos trys konkurso dalyvės vyks į rajoninę šventę. Linkime skaitovėms sėkmės!

Mokytoja Vaida Norvaišienė