Jaunimas Gali / Youth Can antrojo sezono sporto šventė didžiojoje Jonavos sporto arenoje

Sausio 27 dieną „Joniškėlio merginos“, kurios dalyvauja J. Kazickų šeimos Fondo programoje  „Jaunimas Gali / Youth Can“ Jonavos sporto arenoje ne tik sportavo kartu su sporto treneriu, maratonų bėgiku Mindaugu Šatkumi, bet ir dalyvavo daugybėje gyvenimo įgūdžius ugdančių veiklų, kurios pasiskirstė įvairiose spalvotose komandose: baltoji komanda – VIEŠASIS KALBĖJIMAS (JAV paroda, Rytis Kazlauskas – bendravimas su renginių vedėju, sporto komentatorium, žurnalistu), mėlynoji komanda –  SPECIALYBĖS, AMATAI (amatų mokykla “Sodžiaus meistrai”), žalioji komanda – SUSIKAUPIMAS, UBUNTU (užsiėmimai su  Afrikos būgnais), raudonoji komanda – EKOLOGIJA (Textale užsiėmimas, kaip perdirbti nebenaudojamus daiktus ir prikelti juos antram gyvenimui), geltonoji komanda – MENAS (meno terapijos užsiėmimas, ugdantis susikaupimą), oranžinė komanda – MERGAITĖS (higiena, bendravimas, mergaitiški iššūkiai su Sigita Belickaite), juodoji komanda – KELIONĖS (susitikimas su Bring Together Lithuania vienos iš įkūrėjų Kamile Naraite, susipažinimas su kelionių organizavimu), šviesiai mėlyna komanda – KREPŠINIO TEISĖJAVIMAS (susitikimas su krepšinio teisėju Gyčiu  Putvinskiu). Renginį vainikavo filmo „Tarp pilkų debesų“ žiūrėjimas. Mes vis dar gyvename „Jaunimas Gali/Youth Can“ antrojo sezono renginio akimirkomis, emocijomis. Tad  dalinamės gražiausiomis renginio akimirkomis su Jumis!

Komandos trenerė – kūno kultūros mokytoja Danguolė Venckuvienė