Respublikinis moksleivių saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens konkursas „MANO MOKYKLA GALI“

Šiais metais mūsų gimnazijos 6b,7a, 8b ir Ia  klasės prisijungė prie Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuojamo respublikinio konkurso „Mano mokykla gali“. Pagrindinis konkurso tikslas – supažindinti mokinius su saugiu elgesiu vandenyje ir prie vandens telkinių, bei dalintis sukauptomis žiniomis su visa bendruomene. Konkursas susidėjo iš dviejų iššūkių. Pirmasis iššūkis „Saugok bendruomenę“. Šiame iššūkyje moksleiviams reikėjo pasirinkti savo miesto vandens telkinį, kuriame vasarą maudosi, ir nufotografuoti prie jo esančius saugumo ženklus. Atsižvelgiant į tai, sukurti (nupiešti) kitus ženklus, kurie jų nuomone turėtų atsirasti prie  pasirinkto vandens telkinio, ir galiausiai – su jais prie telkinio nusifotografuoti. Antrasis – „Viktorinos“ iššūkis – varžėsi tų pačių klasių komandos tarpusavyje, stengdamosios atsakyti kuo daugiau klausimų apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens telkinių. Viktorina organizuota pagal konkurso organizatorių iš anksto pateiktą turinį: klausimus, atsakymus, vertinimo skales. Tokiu būdu buvo patikrintos pirmo iššūkio metu sukauptos moksleivių žinios. Susumavus abiejų iššūkių rezultatus paaiškėjo nugalėtojai: 8b klasės komanda „Vandeniai“, surinkusi 45 taškus. Laimėjusi komanda gaus vardines padėkas bei smagias organizatorių atminimo dovanėles.

Projekto koordinatorė mokytoja Danguolė Venckuvienė