“ Metų malka – 2018 ”

Balandžio 27 d. 18 val. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijoje, po keturių metų pertraukos ir vėl buvo surengti mokytojų bei mokinių apdovanojimai “Metų malka – 2018”. Iš viso buvo pateikta septyniolika nominacijų, į kurias pretendavo po tris kandidatus, tačiau nugalėtoju galėjo būti tik vienas. Virtualioje erdvėje mokiniai turėjo galimybę balsuoti už jiems patikusius, ar jų nuomone, tam tikroje nominacijoje nusipelniusius mokytojus, o renkant mokinius savo simpatijas atidavė mokytojai. Kiekviena nominacija buvo palydima gausiais aplodismentais, laureatai žengė raudonu kilimu bei gavo specialiuosius apdovanojimus – malką, ne paprastą, o “auksinę”. Šventinį renginį vainikavo buvusios mūsų gimnazijos mokinės, Enrikos Budrytės nuostabaus balso dainos, Beno Balčiausko saksofono skambesiai, kuris tarptautiniame vaikų ir jaunimo džiazo festivalyje – konkurse „Jazz fontanas“ laimėjo I-ąją vietą, akordeonistų duetas –  Rytis Kvedarauskas ir muzikos mokytojas Giedrius Gumbelevičius bei gimnazijos mokinių – Ramūnės Parimskytės ir Luko Juknevičiaus užburiantis meilės šokis. Po renginio visi norintieji galėjo įsiamžinti prie “Metų malkos” foto sienos, kurioje buvo vaizduojamas šių metų renginio logotipas.

Na, o tiems, kurie, deja, praleido šį neeilinį renginį, pristatome laimėjusiųjų sąrašą:

„Mokytojas – gelbėjimosi ratas” – visada padedanti, geros širdies istorijos mokytoja Virginija Giedrienė.

„Metų miegalius“ – visada pirmąsias pamokas „prasnaudžiantis“ –  Augustas Širmulevičius.

„Mokytojas – svieto lygintojas“ – už tiesą einanti chemijos mokytoja Angelė Urbonavičiūtė.

„Metų talentas“ – tikrai to vertas Rytis Kvedarauskas.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Vaitkevičienė laimejo netgi dvejose nominacijose: „Metų meniškiausia siela“ ir pelnytai tapo „Metų mokytoja“.

„Metų komentatorius“ – tvirtos nuomonės Vakaris Puodžiūnas.

„Metų barbė devyndarbė“ – kelis darbus vienu metu atliekanti dailės mokytoja Laisvutė Razmienė.

„Metų šypsena“ – mūsų gimnazijos „saulutė‘ – Kasparas Mackevičius.

„Metų humoristas“ – šmaikščioji matematikos mokytoja Regina Žilienė ir jos nuostabioji frazė „Suvalgiau Rafaelo, bet nepersigalvojau, savarankišką darbą rašysim“.

„Metų džentelmenas“ – visur pagelbsiantis Laurynas Grybė.

„Metų frazė“ – „Kur švarkas?“ – direktoriaus pavaduotoja Rita Karpavičienė.

„Metų atradimas“ – gabi išradėja Gabrielė Šimoliūnaitė.

„Metų stilingiausia mokytoja“ – visuomet elegantiška anglų kalbos mokytoja Asta Valuntienė.

„Metų pora“ – neišskiriamieji Eglė ir Nedas, kurie taip ir neatskleidė savo meilės paslapties.

„Metų šnekutis“ – žodžio kišenėje neieškanti lietuvių kalbos mokytoja Vida Pavlovienė.

„Metų asmenukė“ – selfie karalienė Džiudita Narkevičiūtė.

Be galo dėkojame mokytojoms, Jolantai Snicorienei ir Danguolei Venckuvienei, bei savo kolektyvui, dešimtokams, kurie padėjo realizuotį šį nuostabų, Joniškėlio gimnazijos tradicija tampantį renginį.

Dėkojame UAB „Žiedlapių lietus“ savininkei Neringai Smolskienei už nuostabias gėles, Nakiškių daugiafunkcio centro vadovei Skaidrai Grabauskienei už šviesos, o Giedriui Gumbelevičiui už dūminius efektus.

Meda Mosteikaitė, IIa klasės mokinė

Renginio organizatorė