KONKURSAS „BŪSIU SVEIKAS“

Gegužės 22 dienos popietę gimnazijos sporto salėje vyko konkursas „Būsiu sveikas“, kuriame dalyvavo 4-6 klasių mokinių komandos. Konkursui mokiniai ruošėsi labai atsakingai, kartojo ir gilino žinias apie sveikatą, saugų elgesį buityje, gamtoje, gatvėje, ruošė namų darbus – kūrė prisistatymus, šūkius, piešė plakatus sveikos gyvensenos tema. Po prisistatymo komandos atliko įvairias užduotis: sprendė testą „Tiesa ar melas“, kūrė eilėraščius apie sveikatą iš duotų žodžių, atliko užduočių kraitelę apie saugų elgesį gatvėje, atsakinėjo į klausimus apie druską, kūrė mankšteles pirštukams, akims, kojytėms ir demonstravo jas kitų komandų vaikams. Mankštinosi ir komisijos nariai. Gražu buvo stebėti visus judančius ir gerai nusiteikusius. Komisijai suskaičiavus rezultatus paaiškėjo konkurso nugalėtojai:

I vieta – 6b klasės komanda „Vynuogės“, 65 taškai

II vieta – 6a klasės komanda „Sveikuoliai“, 63 taškai

III vieta – 5a klasės komanda „Sveikatos lašas“, 58 taškai

Visos komandos buvo apdovanotos pagyrimo raštais ir atminimo dovanėlėmis.

SVEIKAI VALGAU + DAUGIAU JUDU = KIETAS ESU

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė