Futbolo čempionato „Ladygolas“ finalinės varžybos

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos mergaičių (5-6 klasių)  futbolo komanda „Gabytės“ Lietuvos mokyklų futsalo žaidynėse 6 klasių ir jaunesnių amžiaus grupėje Pasvalio rajono savivaldybėje iškovojus I-ąją vietą kovo 28 dieną dalyvavo  Panevėžio apskrities salės futbolo čempionato „Ladygolas“  finalinėse  varžybose. Teko žaisti su stipriausiomis apskrities komandomis. Jėgų, pastangų, energijos įdėta buvo daug. Finale likome 5.  Šaunuolės ! Komandos sudėtis: Gabija Brukštutė, Fausta Parimskytė, Augustina Garbštaitė, Gabrielė Krištopaitytė, Meda Monkevičiūtė, Danielė Dvelytė, Kamilė Kinelytė, Paulina Medekšaitė, Miglė Žandaraitė. Kiekvienai žaidėjai buvo įteikti LADYGOLAS marškinėliai.

Sveikiname!

Kūno kultūros mokytoja Danguolė Venckuvienė