TARPMOKYKLINĖS KREPŠINIO VARŽYBOS, SKIRTOS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMEČIUI PAMINĖTI

Vasario 7 d. gimnazijoje vyko tarpmokyklinės krepšinio varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.  Tai viena iš gimnazijoje  įgyvendinamų projekto „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“ veiklų. Turnyre dalyvavo Pumpėnų gimnazijos  ir mūsų gimnazijos 7-8,  I-II ir III-IV klasių vaikinų komandos. Po įtemptų rungtynių  vieną pergalę pavyko iškovoti 7-8 klasių  vaikinams, kitas dvi iškovojo svečių komandos. Visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir saldžiaisiais prizais, o rezultatyviausi žaidėjai: Ugnius Špokavičius (27 taškai), Grantas Avižienis (12 taškų), Donatas Bžėskis (9 taškai) – medaliais ir asmeniniais prizais.

Varžybas organizavo kūno kultūros mokytojai  D. Venckuvienė ir Z. Balčiauskas