Ačiū už knygas!

Yra sakoma, kad gauti dovanas yra smagu, tačiau dar smagiau yra dovanoti.

Per septintą kartą  Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją “Knygų Kalėdos”, mūsų gimnazijos bibliotekai buvo padovanotos net keturiasdešimt šešios knygos!  Tai pats didžiausias dovanų kiekis per visą akcijos laikotarpį.

Nuoširdžiai dėkojame:

V.Juozėnienei, A.Valuntienei, E.Cibulskienei, V.Giedrienei, G.Vasauskienei, J.Šimoliūnaitei, D.Maslenikovienei, R.Morkūnienei, L.Ališauskienei, A.R. Kanapeckams, R.Vasiliauskienei, Norvaišienei, R.Rinkūnienei, A.Valančiutei, R.Garbštienei, R.Karpavičienei, Z.Balčiauskui, R.Jaščiuk, K.Anciulevičienei, L.Vaitkevičienei, D.Norvaišienei, 6b ir 11a klasių mokiniams, 2a kl. mokiniams G.Karaliūnui, L.Diringiui ir J.Rimkevičiui; 2b kl. mokiniams B.Zablackui ir T.Rutkauskui.