EDUKACINĖ IŠVYKA

Giedrą lapkričio 22 dieną į Kauną išvyko menu besidominti gimnazijos mokinių grupė.  Ši kelionė buvo suorganizuota pagal meninės-kultūrinės krypties programą ,,Vaizdų skaitymo paslaptys“ Kauno paveikslų galerijoje. Čia mokinius pasitiko galerijos darbuotoja dailininkė tapytoja Eglė. Paveikslų galerijoje eksponuojama tarpukario pasaulio lietuvių tapybos paroda, kurioje atsispindėjo emigravusių į vakarus dailininkų tėvynės ilgesio tema. Mokiniai turėjo progą prisiminti karo laiko istoriją bei iš arčiau susipažinti su profesionaliu menu. Edukacinės programos metu dailininkė aprodė galerijos kūrinius bei mokė suprasti ,,paveikslų kalbą”. Gimnazistai įdėmiai klausė, kas buvo pasakojama, o po to apžiūrėjo ir, žinoma, aktyviai fotografavo ekspozicijos įspūdingus kūrinius.

Indrė Kavaliauskaitė