Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena

Jau antri metai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną –  mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje ,,Taikos glėbys“. Klasės valandėlių metu kiekviena klasė ne tik aptarė visų metų mokslo rezultatus, bet ir užsiėmė smagesniais dalykais: kirpo iš popieriaus Taikos balandžius, lankstė vokus, į kuriuos dėjo laiškelius su palinkėjimais taikai, draugams, vasarai. Vėliau pūtė balionius, prie kurių sukabino paukščius su vokais ir surišę po kelis kabino gimnazijos kieme ant medžio. Po to, šviečiant karštai saulei, gimnazistai piešė mokyklos kieme įvairiaspalvius piešinius. Dienos kulminacija buvo pirmūnų apdovanojimai ir akcija „Apsikabink“. Labai džiaugiamės, kad šiemet prie Apsikabinimo akcijos prisijungė Joniškėlio apylinkių seniūnas Sigitas Ilgutis ir Pasvalio savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas.

Visų nuotaika buvo gera, o sumažinti saulutės karštį padėjo ledai, kuriuos dovanojo „Kretingos maistas“.

D.Maslenikovienė