RAJONINIS RUSŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Balandžio 20 dieną Pumpėnų gimnazijoje vyko 9-asis rajoninis 6-10 klasių meninio skaitymo rusų kalba konkursas. Šiais metais jis buvo skirtas žymaus rusų poeto Roberto Roždestvenskio 85-osioms gimimo metinėms.

Konkurse dalyvavo 11 skaitovų iš 5 rajono mokyklų: Pasvalio P. Vileišio, Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės, Vaškų, Pumpėnų gimnazijų ir Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos. Skambėjo eilės apie gyvenimo prasmę, motiną, karą, meilę…

Konkurso nugalėtoja tapo Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos devintokė Gabrielė Šimoliūnaitė (mokytoja Elida Cibulskienė).

Sveikiname Gabrielę, kuri jau antrą kartą tampa nugalėtoja.

Visi konkurso dalyviai ir jų mokytojos buvo apdovanoti padėkos raštais, o nugalėtojams įteiktos Roberto Roždestvenskio eilėraščių rinktinės.

Šventė baigėsi tradicine bendra dalyvių ir žiūrovų atliekam daina „Podmoskovnyje večera“.

Rusų kalbos mokytoja Elida Cibulskienė