„Protų kovos“

„Protų kovos“ – tai Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotas intelektualus komandinis žaidimas, kurio esminis tikslas – pristatyti jaunimui darnaus vystymosi tikslus (DVT) iki 2030 metų, Lietuvos ir kitų pasaulio šalių įsipareigojimus juos įgyvendinti bei didinti jaunimo įsitraukimą į DVT įgyvendinimą. Šis intelektualus žaidimas, Protų kovų renginys  organizuotas ir mūsų gimnazijoje gegužės 9 dieną. Tarpusavyje varžėsi 4 komandos (10-14 m. ir 15-19 m. amžiaus mokiniai), kurių tikslas buvo kuo  tiksliau atsakyti  į pateiktus klausimus darnaus vystymosi tema. Žaidimą sudarė 3 turai po 10 klausimų. Po atkaklios kovos pergalę 10-14 m. amžiaus grupėje iškovojo „Pumų“ komanda, kuriai atstovavo Gabrielė Valuntaitė, Viltė Mosteikaitė, Silvija Obakevičiūtė, Faustas Vaičiulis, Miglė Martišiūtė.  15-19 m. amžiaus  grupėje – komanda pasivadinusi „Hibridais“. Jai atstovavo Kristina Sakalytė, Rugilė Baltaragytė, Eligijus Šakarnis, Kasparas Mackevičius, Aistė Bieliauskaitė. Sulaukus didelio jaunimo susidomėjimo, konkursas panašiomis temomis planuojamas organizuoti ir kitąmet. Visiems dalyvavusiems mokiniams įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.

Renginio organizatorė – ekonomikos mokytoja Danguolė Venckuvienė