Netradicinė kūno kultūros pamoka

Gražią saulėtą šių metų gegužės 17 dieną 5-7 klasių mokiniai išsiruošė į neįprastą , netradicinę kūno kultūros pamoką , kurią organizavo mūsų klasės auklėtoja Danguolė Venckuvienė  su kūno kultūros mokytoju Zeniumi Balčiausku. Susėdę į autobusą pajudėjome link Kauno. Pirma stotelė buvo laipiojimo centre „Miegantys drambliai“. Laipiojimas – tai rekreacinė aktyvaus laisvalaikio forma, kupina naujų potyrių, džiaugsmo, judėjimo ir naujų draugų. Lipdamas gali patirti neišdildomą įspūdį, treniruoti tiek savo fizinį kūną, tiek protinę valią ar susitikti ,,akis į akį“ su viena iš didžiausių žmonijos baimių – aukščiu. Čia mes radome didžiausią boulderingo trasų , jų daugiau kaip 100! Todėl galėjome lipti kiekvienas, nesvarbu koks mūsų sudėjimas ar fizinis pasiruošimas. Norintiems adrenalino, jėgas galėjo išbandyti ant 7,5 m aukščio TOP rope sienos su 12 įvairaus sudėtingumo trasų! Laipiojant milžiniškomis sienomis pasitikrinome savo rankų bei pirštų stiprumą, ir aišku ištvermę, kurios tikrai reikėjo nemažai. Visiems buvo įteikti pažymėjimai, patvirtinantys, kad išbandėme drambliškų sienų tvirtumą, pasitikrinome pirštų stiprumą, įkopėme į savąjį Everestą ir išlaikėme sudėtingą laipiojimo egzaminą ir esame pasiruošę į visas gyvenimo viršukalnes.  Toliau mūsų laukė pramogos batutų parke Jump Space. Tai 1300 kv.m. ploto arena, kurios grindys ir netgi sienos iš batutų, sujungtų į vieną šokinėjimo erdvę. Šokinėjome ant batutų, maudėmės kempinių baseinuose, atlikinėjome nepavojingus triukus, kovėmės su guminiais rąstais ant buomo. Buvo labai linksma. Po to lankėmės Lietuvos aviacijos muziejuje, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Kodėl skrenda lėktuvas?“ Susipažinome su Lietuvos aviacijos istorija, aviacine technika  išmėginome savo jėgas pilotuojant virtualų orlaivį. Po įdomios pažinties su lėktuvais keliavome į Akropolį – pramogų centrą. Ten smaginomės keletą valandų. Deja, atėjo laikas grįžti namo. Nors buvome labai pavargę, bet vis dar geros nuotaikos ir visai neišsisėmę, nes visą kelią iki pat namų dainavome dainas, „transliavome“ sveikinimų koncertą. Ta diena buvo labai smagi ir įspūdinga. Ačiū už nuostabią, nepakartojamą kūno kultūros pamoką mūsų auklėtojai.

5a klasės seniūnas Deimantas Diringis