Išvyka į Klaipėda

Gegužės 25 –osios rytą antrų ir trečių klasių mokiniai išsiruošė į kelionę po Klaipėdos miestą.  Pažintį su trečiu pagal dydį Lietuvos miestu  pradėjome nuo Skypark. Beveik 2 valandas aktyviai sportavome 1600 kv.m. ploto erdvėje įrengtose batutų platformose, kempinių baseine. Pavargę, bet kupini gerų emocijų skubėjome į keltą, kuris mus nuplukdė į Smiltynę. Delfinariume stebėjome nuostabų trenerių ir delfinų pasirodymą. Buvome  sužavėti šių jūros gyvūnų judrumu ir protingumu. Būtinai nuėjome į pajūrį – kaip nepabraidysi jūroje, jei jau atvykai į Klaipėdą! Vanduo buvo šaltas, bet smėlyje kojytės greit sušilo.

Apsilankėme ir laivų-veteranų aikštelėje, kur  apžiūrėjome stambiausius Lietuvos jūrų muziejaus eksponatus. Įlipome pasižvalgyti ir į triumą – čia veikia senovinių jūreivių daiktų paroda.

Grįždami namo užsukome į zoologijos sodą, kuriame gyvena ne tik voverytės, apuokai, ožiukai, vilkai, bet ir stambieji žvėrys – tigrai, kupranugariai, liūtai, rudoji meška, puma ir kiti gyvūnai.

Nors parvažiavome vėlai, bet įspūdžių buvo daug – turėsime ką papasakoti namiškiams.

Vaida Norvaišienė