ŽIEMA, ŽIEMA, BĖK IŠ KIEMO!

Užgavėnių linksmybės neaplenkė ir mūsų gimnazijos. Nors persirengėlių ir kaukių buvo nedaug, bet vyravo gera nuotaika, džiugi atmosfera. Atėjusieji į mokyklą buvo sutikti su muzika, prie lauko durų visų laukė  susidūrimas su Užgavėnių personažais, kuriems reikėjo duoti išpirką – saldainį. Tą dieną 1-4 ir 5-8 klasėse buvo vedamos 1-3 integruotos pamokos. Vyko įvairi veikla –  mokiniai mokėsi Užgavėnių dainų, žaidimų, domėjosi  Užgavėnių papročiais, sprendė kryžiažodžius, margino kaukių mandalas, sprendė matematinius veiksmus, uždavinius Užgavėnių tema. Per kūno kultūros pamoką vyko pradinių klasių ir 5 klasių mokinių „Linksmosios estafetės“. Mokiniai čiuožė ant slidžių – lapų, jojo ant šluotų, spalvino Užgavėnių kaukes, mėtė lankus ant kamuolių. Vyravo pakili nuotaika, emocijų netrūko. Po 3 pamokų per ilgąją pertrauką gimnazijos fojė  vyko blynų valgymas bei Lašininio ir Kanapinio kova (muštynės su šiaudų maišais). Žiema buvo išvaryta. Smagiai patriukšmavus, pasivaišinus blynais ir arbata, su gera nuotaika visi sugužėjo į klases tęsti įprastų dienos darbų ir pamokų.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė