Paroda ,,Atvirukas mano miestui“

Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekoje, gruodžio 6 d., pristatyta rajono priešmokyklinukų ir pradinukų sveikinimo atvirukų paroda ,Atvirukas mano miestui“. Šiemet Pasvaliui sukako 519 metų. Bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rita Baltrukienė pasidžiaugė, kad jų kasmet tik daugėja. Pernai buvo 163, o šiais metais sulaukė net 205 sveikinimo atvirukų. Juos kūrė vienuolikos rajono mokyklų bei darželių vaikai.
Mokiniai grožėjosi savo ir draugų atvirukais, kurie buvo piešti, karpyti, puošti gimtadienio žvakutėmis, nėriniais, pagražinti aplikacijomis, karoliukais, makaronais, pupelėmis ir pan. Fantazijai nebuvo ribų!
Savo gimtajam miestui vaikai linkėjo ilgų gyvenimo metų, sėkmės, laimės, meilės, būti laimingam, žaliam, kad gyventų geri, linksmi žmonės, būtų lankomas svečių, liktų tvarkingas, švarus…
Mokiniai buvo apdovanoti rėmėjų – Pasvalio Mariaus katiliškio bibliotekos, ,,Švietimo pagalbos tarnybos saldainiais ir Maxima.lt dovanomis.
Pradinio ugdymo mokytoja Lina Žukauskienė