Išvyka į spektaklį

Šių metų lapkričio 22 dieną nuostabios auklėtojos Danguolės Venckuvienės dėka 5a klasės mokiniai vėl turėjo įdomią išvyką. Važiavome į Pasvalio kultūros centrą stebėti edukacinio-muzikinio spektaklio „Skaniai pavojinga pasaka“. Spektaklis buvo labai įdomus ir nuotaikingas. Jis mums paliko didelį įspūdį, nes pamokė, kad labai nesveika valgyti picas, saldumynus, traškučius, kuriuos mes labai mėgstame , o pasirinkus šitokį maistą galima sulaukti labai rimtų pasekmių – ir pilvuko skaudėjimo, ir širdelės sopėjimo, ir galvelės skaudėjimo. Šis spektaklis kaip tik mums. Tai ypač aktuali šios dienos tema, kuri spektaklyje buvo gvildenama taip, kad mes supratome, kaip sveikai maitintis. Spektaklyje sutikome daug personažų, kurie nuolat gvildeno temą, kokį maistą rinktis ir kokių pasekmių galime sulaukti valgydami nesveiką maistą. Su gera nuotaika ir daug ką sužinoję grįžome į pamokas.

5a klasės seniūnas Deimantas Diringis