Adventinis rytmetys

Lapkričio paskutinį sekmadienį buvo uždegta pirma Advento žvakė. Ta proga lapkričio 30 d. būrelio „Projektinės veiklos pradžiamokslis“ lankytojai pakvietė visus pradinukus į gimnazijos aktų salę ir supažindino su Advento laikotarpio papročiais ir burtais.

Linksmi peliukai Acis, Micis ir jų sesutė Icė bežaisdami palėpėje atrado burtų knygą, kurią perskaityti paprašė pelėdos Gudrės ir jos pelėdžiuko Gudručio. Burtų knygoje aprašytus būrimus išbandė ir pirmokai, ir ketvirtokai. Jie traukė šiaudą iš pintinės, skaičiavo riešutukus ir būrėsi ateitį. Linksmiausias buvo „Batų burtas“, kai reikėjo nusimauti vieną batą ir mesti atgal per galvą.

Tikimės, kad burtus visi mokinukai išbandys ir Kūčių vakarą su savo šeimos nariais.

O kad smagiau būtų laukti šv. Kalėdų, pelytė dovanojo kiekvienos klasės vaikams po Advento kalendorių. Jį ragaus tik tie, kurie tinkamai elgsis, bus draugiški ir kasdien ruoš pamokas.

Vaida Norvaišienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė