Pasidžiaukime!

Kiekvienų metų rudenį Pasvalio rajone vyksta akcija „Kuriame jaukią mokyklos aplinką“ . Šiemet rugsėjo 22, 23 ir 26 dienomis Savivaldybės mero sudaryta  vertinimo komisija lankėsi Pasvalio rajono mokyklose, daugiafunkciuose centruose, darželiuose. Akcijos tikslas – ugdymo įstaigų bendruomenių pastangų įvertinimas, sudarant mokiniui palankią ugdymo proceso aplinką, užtikrinant saugumą, palaikant puikius mokytojų, mokinių ir tėvelių santykius ir puoselėjant mokyklos aplinką, pritaikant jos erdves ugdymui. Komisija mūsų gimnaziją aplankė 23d. Spalio 5 d., Tarptautinės mokytojų dienos proga  mokymo įstaigos buvo apdovanotos.  Padėką gavo ir mūsų gimnazijai. Dėkojame visai mokyklos bendruomenei, prisidėjusiai prie aplinkos gražinimo.