Šventė “Šauniausias klasės mokinys(-ė)”

Jau antrus metus iš eilės Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje mokslo metų pabaigoje išrenkami klasių šauniausieji mokiniai. Šaunumas – tai ne tik geras mokymasis, puikūs pažymiai, bet ir dalyvavimas popamokinėje veikloje, geras lankomumas, draugiškumas, geranoriškumas. Šaunių mokinių mūsų gimnazijoje gausu, tačiau klasėje reikėjo išsirinkti pačius šauniausius.

Šiame renginyje pasirodė poetinis teatras su menine kompozicija, gitaristų būrelis, dainomis pradžiugino pradinių klasių mokiniai ir mokytojų kolektyvas. Renginio svarbiausiu akcentu tapo mokytojos L. Razmienės sukurtas fimukas apie išrinktus šauniausius mokinius. Filme šauniausieji pasakojo apie savo pomėgius, mėgstamas ir nemėgstamas pamokas, ateities planus. Renginio pabaigoje visi šauniausi mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir specialiai jiems sukurtais tušinukais.

Gabija Arcimavičiūtė Ia

Akimirkos iš gimnazijoje vykusios “Šauniausio klasės mokinio(-ės)” šventės