Įvyko 4-ų klasių mokinių matematikos olimpiada

Dalyvavimas konkursuose ir olimpiadose mokiniams suteikia galimybę įsivertinti gebėjimus, pritaikyti žinias, jas pagilinti.

2016 m. kovo 8 d. gimnazijoje  įvyko 4-ų klasių mokinių matematikos olimpiada. Ketvirtokai sprendė matematikos užduotis, kurias parengė metodinės grupės pirmininkė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Lina Žukauskienė.

4-ų klasių matematikos olimpiadoje dalyvavo 9 mokiniai. Mokinių darbus taisė ir vertino komisija.

4-ų klasių mokinių gimnazijos matematikos olimpiados rezultatai.

Jurgaitis Jokūbas I vieta mokyt. R. Morkūnienė

Gruzdas Arijus II vieta mokyt. R. Morkūnienė

Stulgytė Samanta III vieta mokyt. A. Vaičeliūnienė

Diringis Deimantas IV vieta mokyt. D.Norvaišienė

Jarašiūnaitė Viktorija IV vieta mokyt. A. Vaičeliūnienė

Mokiniai, užėmę I, II, III, IV vietas, 2016 m. kovo 16 d. atstovavo Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnaziją rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje.

Sveikiname visus gimnazijos matematikos olimpiados dalyvius, išsprendusius ne vieną sudėtingą matematinę užduotį.

Pradinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė Lina Žukauskienė