Pasvalio krašto matematikos komandinė olimpiada profesoriaus Broniaus Grigelionio taurei laimėti

Lapkričio 27 dieną vyko Pasvalio krašto moksleivių septynioliktoji matematikos komandinė olimpiada profesoriaus Broniaus Grigelionio taurei laimėti .
Šiemet olimpiadoje dalyvavo komandos iš Pasvalio Petro Vileišio, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės, Pakruojo „Atžalyno“, Biržų „Saulės“, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus, Panevėžio Juozo Balčikonio, Panevėžio „Minties“, Anykščių Jono Biliūno,Vaškų gimnazijų. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijai atstovavo 3 komandos:

1) III-IV kl. komanda: Širmulevičiūtė Rebeka-IV kl., Parimskytė Vilija-IV kl., Eržikevičiūtė Jomantė-IV kl., Grabauskas Liudas-IV kl., Stasiulis Dalius-III kl.
2) I-II kl. I komanda: Čirlytė Estela-II kl., Jurgaitytė Augustė-II kl., Šakarnis Eligijus-I kl., Parimskytė Ramunė-I kl., Arcimavičiūtė Gabija-I kl.
3) I-II kl II komanda: Čirlis Modestas-I kl., Jurkevičius Nedas-I kl., Mackevičius Kasparas-I kl., Špokevičiūtė Gabija-II kl., Bagulionytė Greta-II kl.
Mūsų abi I-II kl. komandos buvo draugiškos ir surinko po 15 taškų. III-IV kl. komanda – 7 taškus. Prizinių vietų nepelnėme, bet buvo smagu dalyvauti. Pabendravome su aukštųjų mokyklų dėstytojais bei kitų gimnazijų mokiniais, išsiaiškinome pateiktus uždavinius.
Į seminarą ir olimpiadą atvyko prof. hab. dr. Vilijandas Bagdonavičius, prof. dr. Eugenijus Stankus, doc. dr. Edmundas Mazėtis, doc. dr. Romualdas Kašuba, doc. dr. Antanas Apynis, doc. dr. Juozas Šinkūnas, dr. Aivaras Novikas. Kol mokiniai sprendė parengtas dėstytojų užduotis, mokytojai dalyvavo seminare.
Mokytoja Regina Žilienė