Kalėdinis karnavalas 5-7 klasės

Kaip viesulas gimnazijoje praūžė karnavalas. Nuo ankstyvo ryto mokiniai, pasipuošę įvairių tautų drabužiais, laukė savo pasirodymų. Aktų salėje mokiniai buvo pakviesti į naujai dviejų mylimųjų įsigytą salą, kurioje dviese gyventi buvo nuobodu.
Pirmieji į salą atvyko 6a klasės mokiniai, kurie itin nuotaikingai parodė, kaip lietuviai moka švęsti vestuves. Vėliau temperamentingieji ispanai (6b klasė) siautulingai atšventė gimtadienį. Atvykę graikai (5b klasė) visus pamokė savo tradicinio šokio – sirtakio. Ir paskutinieji šalčio ir vėsos atnešė eskimai (7b klasė), kurie šventė jiems visai neįprastą šventę – Velykas.
Vėliau visų laukė labai įdomios ir smagios estafetės. Visos klasės buvo apdovanotos diplomais ir prizais.

7b klasės mokinė
Dovilė Arcimavičiūtė