Pyragų diena

Š. m. lapkričio 6d. visoje Lietuvoje buvo švenčiama „Pyragų diena“. Ši šventė yra organizuojama norint prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“ ir vyksta jau ne vienerius metus. Šis nuostabus renginys sujungia daugybę žmonių, nes prie jo gali prisidėti kiekvienas iš mūsų. Viskas, ko reikia, iškepti savo „firminį“ pyragą ir parduoti jį už kažkokią pinigų sumą, kuri vėliau bus pervesta į „Išsipildymo akcijos“ fondą.
Prie šio renginio taip pat prisidėjo Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazija. Vienos pamokos metu mokyklos fojė pakvipo nuostabiais kepinių kvapais, o prie stalų su supjaustytais skanėstais buvo galima išvysti ir pačius mažiausius, kurie neliko abejingi šiai gerumo akcijai ir atsinešė puikių pyragų. Išragauti visus kepinius nebuvo įmanoma, nes visur aplinkui sukinėjosi žmonės ir pyragai tirpo kaip ledai karštą vasaros dieną! Buvo nuostabu, kad prisidėjo tiek daug žmonių. Buvo atvykę policininkai, mokinių tėvai, seniūnijos darbuotojai, mokytojai taip pat labai prisidėjo ir neliko abejingi. Akcijai pasibaigus buvo suskaičiuotos visos aukos, iš viso jų buvo surinkta daugiau kaip 150 eurų. Labai didžiuojamės, kad galėjome prisidėti ir kažkam tie pinigai gyvenimą padarys gražesnį ir pilnavertiškesnį! Nekantraudami laukiame kitų metų akcijos ir tikime, kad galime padaryti dar didesnį stebuklą, nes kartu mes labai didelė jėga!
Jomantė Eržikevičiūtė, mokinių tarybos narė

Akcijos akimirkos