Solidarumo bėgimas

Jau antrus metus mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuotame Solidarumo bėgime „Junkis/ bėk/ padėk“. Šiemet jis vyko spalio 13d. gimnazijos stadione. Smagu, kad tiek mokinių vėl prisijungė prie visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ inicijuojamo 2-ojo solidarumo bėgimo Lietuvoje, ir nors maža dalele prisidėjo prie solidarumo lėšų rinkimo bėgdami vieną, du tris ar daugiau stadiono ratų. Atsirado entuziastų bėgikų, kurie kartu su mokytoju Zenonu Balčiausku įveikė net 10 km atstumą. Tai Ernestas Sinkevičius, Vilija Parimskytė, Jonas Smolskis, Redas Šimoliūnas, Modestas Šakinis ir Viktorija Žandaraitė. Šaunuoliai! Visiems bėgusiems ar parėmusiems Solidarumo bėgimą įteikti Solidarumo diplomai – padėkos už pastangas padėti vaikams.
Kūno kultūros mokytoja Danguolė Venckuvienė