Joniškėlio Karpių dvaro naktinis bėgimas 2015

Naktį iš  gegužės iš 9d.  į 10d. Joniškėlio miesto seniūnija, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija, bėgimo klubas „Vėtra“, Bėgimo mėgėjų asociacija ir Pasvalio sporto mokykla organizavo naktinį bėgimą „Joniškėlio Karpių dvaro takais“.
Visi norintys galėjo išmėginti savo jėgas bėgdami įvairias dinstancijas (800m,  1,6 km,  1,9 km, 5,7 km, 11,4 km). Dalyviai varžėsi ir šiaurietiško ėjimo rungtyse (3,8 km). Visus pasitiko nuostabi naktinio dvaro atmosfera, parką, alėją apšvietė ugnies fakylai, kurie akcentavo mistišką dvaro aplinką. Buvo smagu ir moksleiviams, ir suaugusiems bei senjorams, kurie taip pat įrodė, jog tokio tipo renginiai ne tik jaunimui. Aidėjo palaikymo šūkiai, susirinkusi publika aktyviai palaikė kiekvieną, kuris drįso leistis į naktinę trasą ir nepabijojo nei vidurnakčio tamsos, nei paslaptingo šimtamečiais medžiais apaugusio parko. Karpių dvaro parkas yra apipintas legendomis , kurios šiurpina net suaugusiuosius, tačiau norinčių dalyvauti buvo labai daug. Šis renginys vyko jau ketvirtus metus iš eilės ir pritraukė daug žmonių iš viso Pasvalio rajono. Daugelis turėjo nepamirštamų akimirkų, nes parke tiek daug žmonių vidurnaktį susirenka tik vieną kartą per metus. Dalyvius renginio metu vaišino šilta arbata ir dar garuojančia koše, kuri padėjo atgauti jėgas po varginačio bėgimo. Nugalėtojus apdovanojo taurėmis, medaliais ir padėkos raštais.
18236_10203980023921491_640356969050701656_n