Sveikiname nugalėtojas!

Sausio mėnesį rajone vyko jaunųjų filologų konkursas, lietuvių kalbos olimpiada ir meninio skaitymo konkursas. Mūsų gimnazijos moksleiviai pasiekė gana gerų rezultatų. Jaunųjų filologų konkurse pirmoji vieta kalbos sekcijoje atiteko III klasės gimnazistei Vilijai Parimskytei, antrąją vietą prozos sekcijoje užėmė IVb klasės mokinė Greta Navickaitė, o trečiąją III klasės mokinė Meda Kazlaučiūnaitė. Lietuvių kalbos olimpiadoje sėkmė lydėjo IVa klasės mokinę Gintarę Tinterytę, ji užėmė antrąją vietą. Meninio skaitymo konkurse III klasės gimnazistė Milda Stanislovaitytė užėmė pirmąją vietą ir dalyvaus tolesniame konkurso etape Kupiškyje, antroji vieta šiame konkurse atiteko IVa klasės mokinei Gerdai Želvytei.
Sveikiname nugalėtojas.