Sausio 13-oji – Lietuvos nepriklausomybės gynimo diena

Visi puikiai žinome, jog 1991metais sovietų desantininkai užėmė Vilniaus televizijos bokštą, Radijo ir televizijos komiteto pastatą. Šioje negailestingoje kovoje žuvo 14 drąsių jaunuolių, apie 1000 buvo sužeista. Ši diena Lietuvai, kaip valstybei, buvo be galo svarbi, todėl kiekvienais metais visi, kurie myli ir gerbia savo tėvynę, mini šią dieną. Ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir mažame Joniškėlio miestelyje buvo minima Sausio 13-oji – Lietuvos nepriklausomybės gynimo diena.
Vos įžengusius į mokyklą mus pasitiko gimnazistės, kurios kiekvienam prisegė po neužmirštuolės žiedą, simbolizuojantį pagarbą kovotojams už laisvę. Kaip ir kiekvienais metais, pamokų pradžioje kovotojams pagerbti buvo uždegtos žvakutės, mokytojai pasakojo apie Sausio 13-osios įvykius, dalijosi atsiminimais, minėjo kitus įdomius, reikšmingus faktus. Mažieji mokyklos moksleiviai entuziastingai iliustravo šiuos įvykius piešiniuose. Mokinių susidomėjimas parodo, jog ir šiandien atsirastų drąsių jaunuolių, kurie be baimės gintų mūsų valstybę, jos nepriklausomybę.

Mokinių tarybos narė Asta Tinterytė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Vasiliauskienė