Netradicinė pamoka žirgyne

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijoje jau beveik tradicija tampa išvyka į žirgyną. 2014m. spalio 23d. net 47 mokinai iš 3, 4, 5, 6, 7, II, III klasių dalyvavo netradicinėje kūno kultūros pamokoje, kurią organizavo kūno kultūros mokytoja Danguolė Venckuvienė ir mokytojas Zenius Balčiauskas. Lydinti mokytoja – Darija Maslenikovienė.

Ši pamoka vyko neįprastoje, nekasdienėje erdvėje – viename iš Panevėžio rajono žirgynų. Netradicinės pamokos tikslas buvo išmokyti jodinėti, patirti teigiamų emocijų, maloniai praleisti laiką, pajusti energijos antplūdį. Neįprastos pamokos metu mokiniai susipažino su žirgais, jais jodinėjo. Konsultaciją ir pagalbą teikė profesionali trenerė. Parodomąjį jojimą pademonstravo besitreniruojantys III klasės mokiniai Vytautė Bedalytė ir Eimantas Katkevičius.

Nors šaltukas gerokai gnaibė savo lediniais pirštais žandus ir nosis, tačiau  pamokai skirtas laikas pralėkė greit. Viską atpirko aktyviai ir linksmai praleistas laikas, naujos patirtys, bendraklasių pažinimas kitokioje, neįprastoje erdvėje.  Manau, dar ilgai mokinių atmintyje išliks nepamirštamas susitikimas su šiais elegantiškais gyvūnais!

Mokytoja Darija Maslenikovienė