Kovo 11-os minėjimas

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo data viena svarbiausių mūsų valstybei. Kovo 11-ąją, mes LR piliečiai, minime šią įsimintiną datą. Prieš dvidešimt ketverius metus, 1990 metų kovo 11, Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktą, kuriuo visam pasauliui paskelbė, kad Lietuva vėl tampa nepriklausoma ir savarankiška valstybe.

Kovo 10 dieną gimnazijos aktų sakėje vyko Kovo 11-osios minėjimas. Susirinkusiems mokiniams ir mokytojams renginio vedėjai E. Budrytė ir T. Masilionis priminė svarbiausius Lietuvos įvykius, nepriklausomybės kainą ir svarbą. Pasakojo apie mūsų krašto žmones, labiausiai nusipelniusius tėvynės labui. Direktorius A. Kanapeckas pasakęs sveikinimo kalbą įteikė apdovanojimo raštus sėkmingai olimpiadose pasirodžiusiems mokiniams. Minėjimo metu skambėjo patriotinės dainos konkurso prizinių vietų laimėtojų dainos. Didžiausių aplodismentų susilaukė šventės mažieji 4 a, b klasių mokiniai (mokytojos V. Norvaišienė, L. Žukauskienė), kurie atliko žymiausių dainų apie Lietuvą popuri.

Jurgita Vaišnienė