Dėmesio – straipsnių konkursas!

Kviečiame jaunus žurnalistus ir visus tuos, kurie norėtų jais būti, dalyvauti žurnalistinio straipsnio konkurse. Geriausi straipsniai pasirodys portale 15min.lt, o jų autoriai galės apsilankyti Europos Parlamente Strasbūre arba Briuselyje.

Šiandien gyvename visiškai kitaip negu vakar. Politika… ekonomika… energetika… transportas… komunikacijos… žemės ūkis… žmogaus teisės… Šios gyvenimo sritys Lietuvoje pastaruoju laikotarpiu pasikeitė ir tebesikeičia iš esmės. Ypač svarbų vaidmenį Šiuose pasikeitimuose suvaidino Europos Sąjunga apskritai bei Europos Parlamentas.

Kviečiame Jus parašyti naują (nepublikuotą) žurnalistinį straipsnį, kuris atskleistų Europos Parlamento ar Europos Sąjungos vaidmenį šiuose pasikeitimuose Lietuvoje (bent vienoje iš minėtų sričių).

Reikalavimai:
  • Autoriui turi būti ne daugiau kaip 30 metų (prašom nurodyti gimimo datą),
  • Straipsnyje turi būti ne daugiau 1000 žodžių,
  • Jis turi būti dar nepublikuotas,
  • Sklandi ir taisyklinga kalba, žurnalistinis stilius,
  • Remiamasi konkrečiais (ne banaliais) faktais ir pavyzdžiais,
  • Atskleidžiamas EP ar ES sprendimų aktualumas Lietuvos žmonėms,
  • Iškeliama problema (ar problemos).

Geriausi straipsniai bus publikuoti naujienų portale 15min.lt, o jų autoriai turės galimybę EP lėšomis apsilankyti Parlamento rūmuose Briuselyje arba Strasbūre.

Prašytume atsiųsti savo straipsnius iki rugsėjo 14 d. (imtinai) adresu: spauda-lt@europarl.europa.eu. Laukiame ir linkime sėkmės!

Europos Parlamento Informacijos biuras