RESPUBLIKINĖ UŽSIENIO KALBŲ PAŽINTINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA „NORIU ŽINOTI“

RESPUBLIKINĖ

BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ 7-12 KLASIŲ MOKINIŲ II-III UŽSIENIO KALBŲ (RUSŲ, VOKIEČIŲ, PRANCŪZŲ)

PAŽINTINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA

„NORIU ŽINOTI“

2020-11-26

Lapkričio 26d. gimnazistai Faustas Vaičiulis, Tomas Bieliauskas, Ugnius Špokavičius kartu su rusų kalbos mokytoja Elida Cibulskiene dalyvavo respublikinėje  užsienio kalbų (rusų, vokiečių, prancūzų) pažintinėje praktinėje konferencijoje „Noriu žinoti“, kuri vyko nuotoliniu būdu ZOOM aplinkoje.

Konferencijos tikslas- ugdyti mokinių kūrybiškumą, tobulinti gebėjimą bendrauti užsienio kalba, išdėstant savo mintis, temą. Vien rusų kalbos grupėje darbus pristatė 29 pranešėjai.

Mūsų pranešimas išsiskyrė tuo, kad tai buvo vienintelis vaizdo pranešimas. III klasės  mokiniai pristatė grupinį projektinį rusų kalbos darbą ,,Jurgio Bielinio stotelė-Joniškėlis“. Darbas atliktas mokantis nuotoliniu būdu.   Fausto- idėja, vaizdinė medžiaga ir tekstas, Tomo – įgarsinimas, Ugniaus- video montažas, foninė muzika. Konferencijos dalyviai dėkojo už įdomų pristatymą. Jurgis Bielinis- vienas iš Lietuvos didvyrių, kuris ne kartą lankėsi mūsų gimtajame miestelyje Joniškėlyje. Šio pranešimo metu mūsų bendromis jėgomis sukurtas filmukas, trumpai supažindino ką veikė garsusis knygnešių karalius pas mus. Taip pat paminėjo žmones, kurie prisidėjo prie šios, tuo metu, labai pavojingos veiklos.

Dalyvavimas šioje konferencijoje, tai dar vienas iššūkis (kalbėti rusiškai), nauja patirtis, kompetencijų ugdymas mokantis dirbti nuotoliniu būdu, įsivertinant savo užsienio kalbų gebėjimus.

Rusų kalbos mokytoja metodininkė Elida Cibulskienė