„Duok žaibą žvaigždei“

Rugsėjo pabaigoje šalyje startavo naujas Delfi projektas „ Duok žaibą žvaigždei“. Jo iniciatoriai – „Norfa“, DELFI ir Lietuvos krepšinio lyga (LKL) nugalėtojams pažadėjo ne tik žvaigždžių dešimtuką jų sporto salėje, bet ir daugelį kitų prizų. Projektu siekta atkreipti dėmesį į sportą, fizinį ugdymą, įtraukiant mokinius į aktyvią veiklą. Dalyvauti konkurse buvo užsiregistruota ir mūsų gimnazija. Šis konkursas suteikė galimybę susipažinti su krepšinio pasauliu kiek iš arčiau, taip pat subūrė gimnazijos bendruomenę bendram tikslui. Už pasirinktą komandą galėjo balsuoti mokiniai, gimnazijos atstovai, artimieji ir kiti entuziastai. Tai daryti jie galėjo vieną kartą per dieną, prisijungę per savo Facebook paskyrą. Nors ir nepavyko laimėti didžiojo prizo, tačiau nenusimename. Džiaugiamės prekybos tinklo „Norfa“ prizu –  3 naujais krepšinio  kamuoliais. Iškovotų kamuolių jau laukia gimnazijos krepšinio mėgėjai – mokiniai. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie palaikė gimnaziją ir balsavo už ją Facebook paskyroje.

Fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė