DĖL 4A KLASĖS MOKINIŲ UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUO 2020 M. LAPKRIČIO 27 D.

PASVALIO R. JONIŠKĖLIO GABRIELĖS PETKEVIČAITĖS-BITĖS GIMNAZIJOS

DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS

DĖL 4a KLASĖS MOKINIŲ UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO MOKYTOJOS

ROMOS KANAPECKIENĖS SAVIIZOLIACIJOS METU

2020 m. lapkričio 27 d.       Nr. MV-220

Joniškėlis

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ (su visais aktualiais pakeitimais), Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 12 d. įsakymu Nr. V-352 „Dėl asmenų, sergančių COVID-19 liga (Koronaviruso infekcija), asmenų, įtariamų, kad serga COVID-19 liga (Koronaviruso infekcija), ar turėjusių sąlyti su sergančiuoju COVID-19 liga (Koronaviruso infekcija), izoliavimo namuose ar kitoje gyvenamoje vietoje taisyklių patvirtinimo“, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos direktoriaus 2020 m. spalio 30 d. įsakymu Nr. MV-201 „Dėl Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir atsižvelgdamas į pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Romos Kanapeckienės pranešimą:

1. Nurodau ugdymo procesą 4a klasėje nuo 2020 m. lapkričio 27 dienos vykdyti nuotoliniu būdu.
  2. Pavedu šio įsakymo kontrolę direktoriaus pavaduotojoms ugdymui Raimondai Vasiliauskienei ir Vitalijai Kalpakovai.

Direktorius                                                                                                                               Vytautas Jurėnas