2020 metų Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis – DĖLIONĖ!

Šiais mokslo metais Tolerancijos dienos minėjimas vyko nuotoliniu būdu. Mūsų gimnazijos mokiniai kūrė dėlionę „Žydintis medis“, vadovaudamiesi šūkiu: „Kiekvienas skirtingas. Kiekvienas reikalingas!“. Žiedas – tai dovana draugui.

Kodėl pasirinkome žiedus?

Kiekvienas žmogus kaip ir žiedas yra ypatingas, tačiau turi ir trūkumų, pasižymi individualiais poreikiais, reikalauja tam tikrų gyvenimo sąlygų.

Šio renginio tikslas –  per vaikų meninę raišką, kūrybinius gebėjimus, saviraišką ugdyti vertybines nuostatas, požiūrį į kitą žmogų..

Mokiniai piešė ir kūrė savo darbelius, juos fotografavo ir siuntė gimnazijos dailės mokytojai Laisvutei Razmienei ir socialinei pedagogei Vilmai Titienei. Iš gautų nuotraukų buvo parengta dėlionė, kurią nusprendėme patalpinti medžio vainike.

Medis – gyvybės šaltinis žemėje, jis mus maitina, mažina taršą, valo ir drėkina orą, suteikia prieglobstį ir pavėsį, stebina savo grožiu ir grakštumu. Medis labai artimas ir reikalingas žmogui, su medžiais susijusi visa žmonijos istorija.

MES VISI TOS PAČIOS SAULĖS VAIKAI!

Socialinė pedagogė Vilma Titienė