Gimnazijos ,,Jaunimas Gali“ komanda – „Danske Bank Vilniaus maratonas“ dalyviai

Rugsėjo 8 dieną startavo programos Jaunimas Gali / Youth Can 2019/2020 m. sezono atidarymo šventė Vilniuje. Šioje šventėje dalyvavo ir Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos „Jaunimas Gali“ komanda. Atvykę į Vilnių, pėsčiomis įveikėme 1,5 km atstumą ir pasiekėme Bernardinų sodą. Čia įsikūrė Jaunimas Gali / Youth Can komandos iš visos Lietuvos. Sveikinimo žodį tarė Neila Baumiliene (Kazickų Šeimos Fondo Niujorko skyriaus direktorė)  ir Agnė Vertelkaitė (Kazickų šeimos fondo Vilniaus skyriaus direktorė). Vyko įvairios veiklos ir žaidimai, susirinkusieji bendravo „Magic circle“, veiklas koordinavo paskirti programos „Jaunimas Gali“ auklėtiniai –  savanoriai. Visas jaunimas buvo suskirstytas į grupes pagal ištraukto saldainio spalvas. Po pikniko buvo organizuotas interaktyvus turas po Vilnių. Turas prasidėjo nuo A. Mickevičiaus paminklo. Pamatėme Šv. Onos bažnyčią, Signatarų rūmus, Prezidentūrą, Rotušę, vaikščiojome Užupio rajone bei Literatų gatve, o turą užbaigėme Katedros aikštėje. Valdovų rūmų kiemelyje vyko diskusija su programos koordinatoriumi Mindaugu  Šatkumi. Jis motyvavo jaunimą burtis su bendraminčiais ir daryti tai, ko negali daryti arba ko bijai daryti. Po tokios motyvuojančios diskusijos programos „Jaunimas gali“ nariai dalyvavo Danske Bank Vilniaus maratone: bėgo 2 km distanciją ir buvo apdovanoti medaliais. Labai džiaugiamės tapę tokio fantastiško renginio Vilniaus maratono dalimi. Mes vis dar gyvename „Jaunimas Gali/Youth Can“ sezono atidarymo renginio akimirkomis ir emocijomis. Tad  dalinamės gražiausiomis renginio akimirkomis su Jumis!

Programos „Jaunimas Gali“ trenerė – fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė