Sporto šventė

Jau tradiciškai Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos mokiniai birželio mėnesio pradžioje renkasi Karpių dvaro parko teritorijoje, kur vyksta jau tradicija tapusią sporto šventę. Mokiniai kiekvienais metais labai laukia šios šventės ir noriai joje dalyvauja. Ji rengiama norint skatinti mokinių aktyvumą, propaguojant sveiką gyvenimo būdą. Svarbu, kad sportavimas teiktų malonumą ir padėtų kiekvieną dieną pasitikti sveikiems ir geros nuotaikos. Šiemet ši šventė vyko birželio 11 dieną, kurioje dalyvavo 122 mokiniai. Sporto šventės tikslas – pagerbti ir apdovanoti nusipelniusius mūsų sportininkus, paskatinti visą gimnazijos bendruomenę kuo daugiau judėti, dirbti komandomis, turiningai praleisti laisvalaikį. Šventę „Sportas mus vienija“ organizavo kūno kultūros mokytoja Danguolė Venckuvienė. Tradiciškai šventę iškilmingai atidarė geriausi sportininkai nuo gimnazijos iki Karpių dvaro atbėgę su degančiu fakelu rankose. Renginys prasidėjo apdovanojimais už aktyvią sportinę veiklą, pasiekimus bei pergales. Direktorius A. Kanapeckas išdalino didelį šūsnį padėkos raštų ir atminimo dovanėlių mokiniams. Po apdovanojimų prasidėjo sportinės varžybos. Šįkart dvaro teritorijoje buvo įkurti 8 sektoriai, kuriuose mokiniai ir mokytojai savo jėgas galėjo išbandyti įvairiose sportinėse rungtyse: kojų taiklumą dart futbole, smūgio jėgą bokso ringe, sumo imtynėse, žaidžiant lėkščiasvydį, žolės riedulį, visų mėgstamą tinklinį, badmintoną, karatė (užsiėmimus vedė 1 DAN juodo diržo meistras Gintaras Kazilionis ir instruktorė Laura Misiukonienė). Šventę vainikavo masinis vasaros atostogų sutikimas „Judėjimas šokio ritmu“. Netradicinė dvaro ir parko aplinka visiems suteikė daug gerų emocijų ir šiltų prisiminimų. Smagu, kai sportas suvienija visą gimnazijos bendruomenę.

Kūno kultūros mokytoja Danguolė Venckuvienė