Mokslo ir žinių diena

Nuskambėjo linksma bei šurmulinga Rugsėjo 1-osios šventė gimnazijoje. Vasaros įspūdžiai, pasiilgti draugai ir mokytojai, susidomėjimą keliantys naujokų veidai ir … susikaupimo akimirka prieš didelį darbą.

Tai Pirmasis rugsėjis pirmokams ir Paskutinis –  dvyliktokams.

Nuo pat ryto pasipuošę, nešini gražiausiomis gėlėmis į pirmąją pamoką rinkosi moksleiviai.

Vėliau Joniškėlio Švč. Trejybės bažnyčioje kunigas V.Liuima aukojo šventas mišias. Po jų visi grįžo į gimnaziją.

Šventės pradžioje tylos minute pagerbėme šią vasarą amžinybėn išėjusį šviesaus atminimo mokytoją Sigitą Igutį.

Gražiais palinkėjimais gimnazijos bendruomenę pasveikino svečiai – Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Joniškėlio apylinkių seniūnijos seniūnas l.e. seniūno pareigas Rūta Liberienė, Pasvalio rajono savivaldybės tarybos narys Stasys Vainauskas. Gimnazijos direktorius Almantas Kanapeckas pasidžiaugė naujai suremontuota  gimnazijos valgykla ir nuoširdžiai padėkojo direktoriaus pavaduotojui ūkio reikalams Petrui Čirvinskui bei visiems ūkio dalies darbuotojams už nuoširdų darbą ir pastangas, kad gimnazijos bendruomenė Rugsėjo pirmąją ateitų į gražią bei šviesią mokyklą.

Šventėje skambėjo Gitaristų būrelio (vadovas G.Gumbelevičius), IVa kl. mokinio Ryčio Kvedarausko, 5a kl. mokinio Pauliaus Grigaliūno atliekamos dainos.

Didelį džiaugsmą visiems mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniams sukėlė „Lietuvos draudimo“ dovanotos šviesą atspindinčios liemenės. Tai  šios įmonės vykdomos akcijos „Apsaugok mane“ dalis, kurios metu siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį į vaikus, po vasaros grįžtančius į gatves ir mokyklas. „Lietuvos draudimas“ jau nuo 2000 m. kiekvieną rugsėjį nemokamai draudžia visos Lietuvos moksleivius nuo nelaimingų atsitikimų keliuose.

Šventę užbaigė pirmokų bei dvyliktokų į dangų paleisti balionėliai, kuriais išskrido slaptos svajonės bei sėkmės troškimas.

Taigi, tegul Rugsėjo pirmoji įkvepia visus naujiems kūrybiniams ir prasmingiems  darbams bei idėjoms.