Netradicinė kūno kultūros pamoka Naisiuose

Sveikas žmogus – laimingas žmogus. Vienas iš sveikos gyvensenos pagrindų – judėjimas, aktyvus laisvalaikis. Birželio 11 dieną 6a klasės mokiniai, vadovaujami kūno kultūros mokytojų Danguolės Venckuvienės ir Zeniaus Balčiausko, dalyvavo netradicinėje kūno kultūros pamokoje, kuri vyko Naisių dažasvydžio centre, Šiaulių rajone. Mokiniai išklausę instruktažą, gavo uniformas ir amuniciją, pasidalino į dvi komandas: mėlynųjų ir oranžinių. Pasiruošę, nusiteikė įtemptam ir smagiam mūšiui. Kova truko apie valandą. Su nežymiais nuostoliais ir keliomis mėlynėmis, kovą laimėjo mėlynųjų komanda. Mokinių veiduose buvo šypsena. Aplankyta ir pati Naisių gyvenvietė. Visiems didelį įspūdį paliko Alkos kalnas, nuo kurio atsiskleidė nuostabus Naisių miestelio kraštovaizdis. Vaikščiojome po Baltų dievų skulptūrų, Inkilų, Karališkų žalčių ir Angelų parkus. Labai daug teigiamų emocijų suteikė apsilankymas žirgyne! Kupini naujų įspūdžių ir aktyviai pasportavę vaikai linksmi grįžo namo. Tikimės, kad netradicinės kūno kultūros pamokos pažadins vaikų norą sportuoti. Juk ne veltui sakoma: „Sportas – sveikata!“

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė